fbpx

Pronájem webu

PREZENTAČNÍ WEB

PRODEJNÍ WEB

900,- bez DPH / měsíc
1 200,- bez DPH / měsíc
Prezentační web je vhodný pro malé firmy, živnostníky (OSVČ) pro prezentování svých služeb s možností poptávky a kontaktu. Web obsahuje základní funkce – popis služeb, kontaktní formulář, fotogalerie, …

(do 1GB dat včetně redakčního systému)

Prodejní web je vhodný pro menší firmy nebo živnostníky, kteří chtějí prostřednictvím webu prodávat své produkty bez nutnosti navedení drahého eshopu. Máte malý byznys a chcete prodávat z domova, z garáže či odkudkoliv? Je tato služba právě pro vás.

(do 5GB dat včetně redakčního systému)

Největší výhodou pronájmu webu je absence počátečních nákladů – služba je vhodná například pro začínající podnikatele či živnostníky, kteří chtějí zdokonalit svou prezentaci.

Oproti službám jako je Mioweb, Webnode, Wix může zákazník odkoupit web i s doménou a stane se tak jeho vlastníkem.

Tvorba webu probíhá stejně jako u koupě celého webu – sami web tvořit nemusíte.

Vlastníkem webu (data a doména) do doby odkoupení jsme my. Po uplynutí určitého časového období je vždy umožněn odkup webu. V případě, že se vaše podnikání nastartuje a dostanete jistotu, že web budete provozovat v delším časovém horizontu – můžete web odkoupit. Konkrétní rozpis odkupu zašleme na vyžádání.

V případě pronájmu webu máte v ceně správu webu v rozsahu 1hod/měsíc – můžete využít pro vložení blogu či jiného příspěvku, aktualizace novinek či fotografií, atd. V případě náročnějších úprav je předem dohodnuta cena na základě odhadu časového horizontu úprav.

V případě, že by byla pozastavena měsíční platba, bude web pozastaven, popřípadě po delší časové odmlce smazán.

Tvorba webu

Máte zájem o tvorbu webu nebo pronájem webu? Pojďte se s námi podívat jak takový proces u nás probíhá.