fbpx

ANALÝZA

DISKUZE S KLIENTEM – V první fázi začínáme osobní schůzkou s klientem, pro zjištění představ o vzhledu i funkčnosti webu – analýza cílových skupin a jejich potřeb, konkurenčního prostředí atd. Čím více informací nám prozradíte, tím pravděpodobněji dojde k souladu mezi vaší představou a potřebami pro vaše podnikání.

ANALÝZA KLÍČOVÝCH SLOV – Po osobní schůzce s klientem přecházíme k analýze frází spojených s jeho působením a nutných pro SEO optimalizaci ve vyhledávačích.

NÁVRH STRUKTURY WEBU

Navrhneme základní strukturu webu – menu, stránek a podstránek. Při návrhu jednotlivých typových stránek provedeme specifikaci funkcí a rozložení prvků na stránce. Na základě toho vznikne mapa webu, která je předána zákazníkovi ke schválení.

VYTVOŘENÍ OBSAHU A GRAFICKÉ PODOBY WEBU

Při tvoření obsahu webu je důležité pamatovat na správné začlenění klíčových slov do všech textů. V této fázi je také důležité dodat co největší množství grafického materiálu, který již vlastníte, aby design webu ladil s celkovým konceptem vašeho byznysu.

TESTOVÁNÍ

Před ostrým spuštěním vám bude web k dispozici na veřejně nepřístupné testovací doméně. Po dohodnutou dobu bude k dispozici testovací verze webu na které s klientem doladíme poslední detaily než bude web připraven k publikaci.

SPUŠTĚNÍ WEBU

Tvorba webu Liberec / Tvorba webu Jablonec

Máte zájem o tvorbu webu nebbo pronájem webu? Pojďte se s námi podívat jak takový proces u nás probíhá.